AraştırmaBlogSağlık

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Kolajen Markaları

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Kolajen Markaları

Öncelikle buradaki belirtmiş olduğumuz kolajen markaları tamamen kişisel paylaşımımıza dayalıdır. Bu bakış açısı kişilerin kullanım amacına ve kullanım tercihlerine göre değişkenlik sağlar. Burada kişisel olarak yurtdışında en çok satan iki kolajen markasını baz alarak çıkarım sağlayacağız. Burada kolajen markalarını paylaşmadan önce kolajen hakkında bilmeniz gereken bazı durumlar var. Bu içerikte sağlayacağımız kolajen ile ilgili en önemli mesele ise kolajenin içeriğinde bulunan amino asitler ve bu amino asitlere bağlı değerlerdir.

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Kolajen Markaları

İherb, Amazon vb gibi e-ticaret sitelerinde en çok tercih edilen iki kolajen markasından birisi neocell kolajen markasıdır. Ayrıca İherb’den nasıl kolajen satın alınır burada bunu paylaştık.

Neocell Kolajen

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Kolajen Markaları

Neocell Kolajen ile ilgili şöyle bir içerik akışı sağlamak sizlere fayda sağlayacaktır. Öncelikle bu ürünü yurtdışından farklı ülkelerde satın alan tüketicileri ve tüketicilerin sağlamış olduğu geri bildirimleri deneyimleyelim. Yani bu ürünü (Neocell) kolajeni satın alan kişilerin yorumlarına başvuralım. Burada kişilerin neocell kolajeni satın almasıyla ilgili yorumları Google Translate kullanarak çevirebilir / Okuyabilirsiniz. (Aşağıda)

Geri Bildirimler / Yorumlar

Youtheory Kolajen

Youtheory Kolajen En İyi Kolajen Markaları - Solargezi

Youtheory Kolajen yine yurtdışında satılan kolajen markaları arasında yer alan kolajen markalarından birisidir. Yine yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bu kolajen markasıyla ilgili de yurtdışında bulunan e-ticaret sitelerinde geri bildirim mevcuttur. Sizlerde yine translate kullanarak geri bildirimleri okuyabilirsiniz. Bu arada geri bildirimlerle ilgili yapılan en adil nokta; ürünlerin farklı ülke vatandaşlarından tercih edilip farklı dilde yorumlanmasıdır.

Geri Bildirimler / Yorumlar

En İyi Kolajen Markası

Her iki üründe içeriğinde bulunan amino asitler bakımından zengin içerikleri sahiptir. Başta belirtmiş olduğumuz gibi kolajenler kullanım amaçlarına göre kendi içinde çeşitlendirilir. Ama genel sağlık açısından bakılacak olursak, kolajenin faydaları saymakla bitmez. Bundan önceki belirtmiş olduğumuz blog içeriklerinde kolajenin sağlığa olan faydalarından bahsetmiştik. Özellikle cilt ve eklem sağlığı. Saç bakımı ve sağlığı açısından içeriğinde bulunan amino asitler sayesinde besleyici özelliklere sahiptir. Burada dikkat edilmesi gerekilen nokta kolajen markalarının içeriğinde bulunan amino asit miktarı ve değerleridir. Ve son olarak kolajenin hidrolize edilip edilmemesidir. Kolajen satın almadan önce mutlaka hidrolize edilip edilmediğine dikkat edin. En iyi kolajen markası bu içeriklere şeffafça yer verilmektedir. Ürünün içeriğinde özellikle bu durum belirtilmektedir. Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Kolajen Markaları başlığında bu durumu araştırdık.

Özet:

Kolajen satın almadan önce hangi amaçlı kullanacağınız çok önemli. Markaların bu durumu şeffaflık süreci ile tamamlanması da çok önemlidir. Örneğin; biz neocell markasının resmi web sitesi üzerinden kendilerine mail attık. Kolajenin içeriğinde bulunan amino asit değerleri ile ilgili bilgi almak istedik. Firma da bize geri dönüş yaparak, içeriğinde bulunan amino asitleri paylaştılar. Bizlerde sizinle burada paylaşmak istiyoruz.

Kolajen mailNeocell Kolajen Amino Asit

İlgili Konu Başlıkları:

Neocell Kolajen Ürün İncelemesi


Youtheory Kolajen içeriğinde bulunan amino asit değerleri ile ilgili blog yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

5 2 votes
Article Rating

SolarGezi

Solargezi Yöneticisi

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
İherb'te en çok tercih edilmesi gerekilen ürünler | iherbten ne satın alınır |
Kasım 13, 2022 3:56 pm

[…] markası olarak neocell toz kolajeni […]

trackback
Tip 1-3 Kolajenin sağlığa faydaları | Sağlık - Blog Yazısı |
Kasım 14, 2022 11:22 am

[…] En iyi kolajen markası hangisi? […]

trackback
Neocell Kolajen | Tip 1-3 Kolajen Grubu | Ürün İnceleme -
Aralık 23, 2022 9:59 am

[…] en çok tercih edilen tip 1-3 kolajen markalarından biridir. (Bu blog yazımızda bahsettik tıkla…) İçeriğindeki zengin amino asitler sayesinde, saç ve cilt için son derece önem taşır. (Bu […]

trackback
Youtheory Marka Kolajen | Ürün İncelemesi - Solargezi.com
Aralık 26, 2022 3:32 pm

[…] Kolajen ABD ve diğer ülkelerde de kendini ispatlamış ve en çok tercih edilen ve satılan kolajen markalarından biridir. Özellikle saç ve cilt sağlığı için önem arz ediyor. Youtheory, […]

trackback
Amino Asitlerin Görevleri - Kolajen ve Besinler - Solargezi Forum
Ocak 7, 2023 6:27 pm

[…] hangi marka kolajen? konulu blog yazımız için buraya tıklamanız yeterli. Kolajen seçimlerinde ”Hidrolize” kolajen seçimi çok […]

trackback
Diz ve eklem ağrıları için arthri flex | Arthri Flex | Solargezi.com
Ocak 9, 2023 6:46 pm

[…] flex Türkiye de bulunmamaktadır. Ama reçeteniz var ise İherb gibi sitelerden getirmek mümkündür. Doktorunuza bunu izah ettiğinizde sizi anlaması mümkün […]

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Paylaş
Bağlantıyı kopyala