Reklam ver

Reklam ver


Solargezi.com’a reklam vermek ister misiniz?

Solargezi.com günlük hit oranı yüksek blog sitelerden birisidir. Vereceğiniz reklamlar sayesinde web sitemizi ziyaret eden kullanıcılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Düşük maliyetli reklamlarla daha fazla kişilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nedir reklam modelleri

Banner Reklam

İçerik Reklamları

Logo Reklamları

Yazı Reklamları

Açılır Pencere Reklamları

İlk Sayfa Reklamları

Canlı modül (sohbet) Reklamı

Çok okunanların içeriğinde yer alma reklamları

gibi seçenekler içerisinde kendi markanızı oluşturarak, web sitemizde yeni reklam modelleri oluşturabilirsiniz.

(Reklam ver) kazan.

Reklam

 

Reklam vermenin önemi

 1. Deneme: Giriş aşamasında olan şirketler genellikle bu amaç için çalışırlar. Deneme amacı, müşterileri piyasaya sunulan yeni ürünü satın alma konusunda ikna etmektir. Burada, reklamverenler, müşterilerin ürünlere göz atmasını ve denemeler için satın almalarını sağlamak için gösterişli ve çekici reklamlar kullanıyor.
 2. Süreklilik: Bu hedef, mevcut müşterilerin ürüne sadık kalmasıyla ilgilidir. Buradaki reklamverenler, genellikle ürün ve reklamda yeni bir şeyler getirmeye devam ediyor, böylece mevcut müşteriler ürünlerini satın almaya devam ediyor.
 3. Marka anahtarı: Bu hedef, temel olarak rakiplerin müşterilerini çekmek isteyen şirketler içindir. Burada, reklamverenler müşterileri, kullandıkları mevcut markadan ürünlerine geçmeye ikna etmeye çalışıyor.
 4. Geri dönüş: Bu hedef, önceki müşterilerini geri isteyen, rakiplerine geçiş yapan şirketler içindir. Reklamverenler, indirim satışı, yeni reklam, ambalaj üzerinde yapılan bazı yeniden çalışma, vb. Gibi müşterileri geri çekmek için farklı yollar kullanır.

Temel olarak, reklamcılık müşterileriyle iletişim kurmanın çok sanatsal bir yoludur. Birinin hedeflerine ulaşması gereken ana özellikler, harika iletişim becerileri ve çok iyi ikna edici güçtür.

Reklamın Önemi

Reklam, günümüzün rekabet ortamında çok önemli bir rol oynamaktadır. Reklam, günümüzün gündelik yaşamında herkes için bir zorunluluk haline gelen, üretici, tüccarlar ya da müşteri olan bir şey. Reklam önemli bir yer. Reklamın nasıl ve nerede önemli olduğuna bir göz atalım:

 1. Reklam müşteriler için önemlidirSadece reklamsız olarak televizyon ya da gazete ya da radyo kanalı hayal edin! Hayır, kimse bunu hayal edemez. Reklamcılık, müşterilerin hayatında çok önemli bir rol oynamaktadır. Müşteriler, ürünü piyasada bulunan ürünlerden haberdar olduktan sonra satın alan kişilerdir. Ürüne reklam verilmediyse, hangi ürünlerin kullanılabileceğini bilen ve ürün kendi yararına olsa bile ürün satın almayacak hiçbir müşteri gelmeyecektir. Bir şey daha, reklamın insanların kendileri, çocukları ve aileleri için en iyi ürünleri bulmalarına yardımcı olmasıdır. Ürün yelpazesi hakkında bilgi sahibi olduklarında, ürünleri karşılaştırıp, değerli paralarını harcadıktan sonra istediklerini elde edebilmek için satın alabilirler. Böylece, müşteriler için reklam önemlidir.
 2. Ürünleri üreten satıcı ve şirketler için reklam önemlidirEvet, reklam yapımcıları ve ürünlerin satıcıları için çok önemli bir rol oynamaktadır çünkü
  • Reklam satışları artırmaya yardımcı olur
  • Reklam, üreticilerin veya şirketlerin rakiplerini bilmelerine ve rekabet düzeyini karşılamak için buna göre planlamalarına yardımcı olur.
  • Herhangi bir şirket piyasaya yeni bir ürün tanıtmak veya piyasaya sürmek isterse, reklamcılık ürün için bir zemin oluşturacaktır. Reklam, tüketicilerin yeni ürünü fark etmelerine yardımcı olur, böylece tüketiciler ürünü gelir ve dener.
  • Reklam, şirket için iyi niyet oluşturmaya yardımcı olur ve olgun bir yaşa ulaştıktan sonra müşteri sadakatini kazanır.
  • Ürüne olan talep, reklam ve talep ile gelmeye devam ediyor ve arz, hiç bitmeyen bir süreç haline geliyor.
 3. Reklam toplum için önemlidirReklam, insanları eğitmeye yardımcı olur. Çocuk işçiliği, içki tüketimi, kız çocuğu öldürme, sigara içme, aile planlaması eğitimi gibi reklamcılıkla uğraşan bazı sosyal konular da vardır, bu nedenle reklamcılık toplumda çok önemli bir rol oynar.

Kabul etmediğimiz reklam modelleri

Adult

Bahis

Aldatıcı Reklamlar

Gerçeklik içermeyen reklamlar

Kötü örnek veya teşkil edecek reklamlar


Ücretsiz Reklam Modellerimiz

Doğa ve kamp aktvitileri duyuruları

Çevre dostu ürünleri

Kamu spotu

Eğitime katkı 

Spor aktiviteleri 

gibi insanların hayatlarına ve yaşamlarına olumlu bir şekilde etki edecek reklamları ücretsiz yayınlıyoruz.


Banner bizden reklam sizden olsun.

Görsel bannerler içeriklerin üretilmesinde katkı sağlayan en zengin sütundur. Bu sebeple Banner bizden reklam sizden kampanası ile birlikte içerikleri bizlere söyleyerek, ücretsiz bannerı oluşturuyor ve yayınlıyoruz.

Not: Yayınlamak ücretsiz değildir.

Bannerler içeriklerin okunması halinde bile en dikkat çeken reklam modellerinden birisidir. Bu sebeple web sitelerini ziyaret eden çoğu kişiler, görsel medya başta olmak üzere, en başında banneleri görürler. Bu sebeple herhangi web sitesini ziyaret eden kullanıcı için görsel banner reklamı önemlidir. Bannerınızı bize tasarlatarak daha çekici bir reklam modeli sergileyebilirsiniz. Reklam vermek, malınızı satmanın ve pazarlamanın en iyi yoludur.


Reklam ver geniş kitleleri uyandır

(Reklam ver)

Web sitemizde kullanıcıları hiç bir şekilde rahatsız etmeyecek reklam sistemi uygulanmaktadır. Adblock kullanmıyoruz. Hiç bir engelleyici yok. İnsanları reklamları gösterme veya göstermeme konusunda zorunlu kılmıyor, kendi içeriklerini görme ve okuma tercih etme hakları tanıyoruz. Bu sebeple site içerisinde geçirdiği süre daha fazla zaman sağlıyor. Bununla birlikte arama motorlarındaki yükselme sayımızı ve değerlerimizi arttırıyor. Bu sebeple daha fazla içerikleri daha fazla kitlelere ulaştırabiliyoruz. Yazı içi reklam modeli sayesinde içeriklerin içinde daha kalıcı olmasını sağlıyoruz. Yazı içi reklam modelleri hiç bir adblock eklentine yakalanmaz. 

Bu Sebeple reklam vererek daha fazla kitleleri uyandırabilirsiniz.

Dijital Reklam Kağıt Kullanımını Azaltır

(Reklam ver)

Dijital reklam kullanarak kağıt kullanım oranlarını düşürebilir, doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Globalleşen ve gelişen dünya ekonomilerinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir çok firmalar dijital reklam modellerine yöneldiler. Bu sebeple dijital reklam modelleri diğer reklam modellerinden çok daha fazla ön planda. Hem de daha fazla geniş kitlelere sosyal medya araçlarıyla birlikte kolay ulaşılabilmekte.

Bu sebeple kağıt kullanımını azaltmak için dijital reklam modellerini tercih edin.

reklam ver

Örnek dijital reklam modellerini görmek için şu içeriklere göz atabilirsiniz.

Örnek Reklam Modeli 1

Örnek Reklam Modeli 2

Örnek Reklam Modeli 3

Reklam vermek için reklam@solargezi.com üzerinden iletişme geçebilirsiniz.

Paylaş
Bağlantıyı kopyala