Pidesi en güzel mekan hangisi?

Pidesi en güzel mekan hangisi?


Pidexpress

Pidesi en güzel mekanlardan birisi olan Pidexpress pide firması profilo alışveriş merkezinin yemek katında yer almaktadır. Lezzetli ve büyük bir pide yemek istiyorsanız mutlaka gitmelisiniz. Diğer pide firmalarına göre malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteriyorlar. Ayrıca hijyen kurallarını önemsiyorlar. Pideleri hazırlarken bone ve eldiven kullanıyorlar. Pidexpress profilo avm’nin kuytu köşesinde yer alsa bile hizmet verdiği günden bugüne binlerce müşteri ağına ulaşmıştır. Pidesi en güzel mekanlardan birisi olan pidexpress’in pideleri son derece lezzetli ve kıvamı iyi hazırlanmış pidedir.

Burada en güzel ve tercih edilen pidelerden bir kaçı; Kavurmalı Pide, Sebzeli Pide, Pul biberli ve kaşarlı patatesli pide, tavuklu pide, pastırmalı, yumurtalı pide olmak üzere firmanın sattığı en fazla ürünlerin başında yer alıyor.

Pidexpress pideleri doyurucu ve büyüktür. Pide fiyatları son derece makuldür. ortalama 14 liraya rahatlıkla doyabilirsiniz.

Pidexpress

Pidesi en güzel mekan hangisi?

Pidexpress firması bu konuda o kadar iddaalı ki mutlaka ziyaret edilmesi gerekilen yerlerden birisi. İşletme; tüm profilo avm çalışanlarına özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Özen hazırlanan pideler ise mekana özel farklılıklar katmaktadır.

Güzel mekan, güzel pide, en iyi pide, en güzel mekan pidexpress’de. Buraya geldiğiniz zaman sizi farklı bir ortam karşılayacaktır. Farklı ortam demişken, tamamen güleç personeller çalıştıran, işini severek yapan bir ekipten bahsediyoruz.

Her personelin burada kendine çizmiş olduğu görev ve sorumluluk bilinci var. Pidexpress’de personeller görev bilinci ile çalışmaktadır. Ayrıca hijyen şartları kendileri için olmazsa olmazı. Mutfağını müşterilerine açan ve müşterilerinin rahatlık ve güvenle yemek yemesini isteyen pidexpress son derece şeffaf bir mekan olarak adlandırılıyor.

Pidesi en güzel mekan olmak için çalışan pidexpress müşterilerinden tam not almayı, yapmış olduğu anket geri bildirimleri sayesinde sağlıyor.

Pidesi en güzel mekan hangisi?

Pidesi en güzel mekan hangisi?

Hangi mekan, hangi pide, en güzel pide nerede yenilir sorularının cevabı yine Profilo Avm de bulunan pidexpress firmasında. Pideleri 5 dakika gibi kısa sürede fırından çıkıyor. Özel hamuru ve hamurun mayası sayesinde hazırlanan pideler 5 dakika içerisinde servis ediliyor. Lezzetinden hiç bir şey kaçırmayan firma kısa sürede büyük lezzetler sunarak müşterilerine ayrıcalıklar tanıyor.

Pidesi en güzel mekan hangisi?

Pidesi en güzel mekan hangisi?

Yemek yemeye zamanım yok, hemen olsun, acele ve aparatif bir şeyler yemek istiyorum derseniz mutlaka pidexpresse gidin sadece 5 dakika gibi kısa sürede hazırlanan pideler servis edilmeyi bekliyor olacaktır.

Pidexpress ayrıca müşterilerine online ödeme imkanı da sunmaktadır. Tüm yemek kartları bu firmada geçerlidir.

Taze, çıtır, büyük, ince dilimlenmiş, bol dolgulu ve malzemeli olan pidexpress tam da damak tadınıza göre.

Pidexpress

Pidexpress Sosyal Mama Projesi

Pidexpress değerli müşterilerinin yapmış olduğu yardımlar sayesinde sahaya çıkarak sokak hayvanlarına mama yardımı yapmaktadır. Sizler onlardan yapacağınız her alışverişi yardıma çeviriyor olabilirsiniz.

Sokak hayvanları ile ilgili yapmış olduğu sosyal mama projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Pidexpress taraftarları da düşünüyor.

Ali samiyen sokağa yakın olmasıyla sebebiyle galatasaray taraftarlarına özel  pide kampanyaları seçeneği sunmaktadır. Bir telefon kadar yakın olan taraftarlar, pidexpress’den sipariş vererek mutluluklarını diğer arkadaşlarıyla paylaşıyorlar.

İlgili pide kampanyası için Ali Samiyen Sokak Kampanyasını tıklayabilirsiniz.

Pidexpress Sosyal Mama Projesi

Pidexpress ile Franchise (Bayilik) Hakkı Kazanabilirsiniz.

Pidexpress lezzet ortağını iş teklifi olarak müşterilerine veya girişimlere fırsat olarak sunuyor. Sizler de bu lezzetin ortağı olmak isterseniz bayilik formunu doldurabilirsiniz.

Başta mecidiyeköy pide ve şişli pide gülbağ pide olmak üzere iki farklı yerde hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi için Pidexpress’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Pidexpress, Şişli Pidexpress olarak profilo alışveriş merkezi içerisinde hizmet vermektedir.

Pidexpress Bayilik

Anasayfaya dönmek için tıkla…

SolarGezi

Solargezi Yöneticisi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Aklınıza takılanları instagram / hikayaler bölümünde cevapladık.
Kapat
Privacy Policy