Etkinlik

İklim değişikliğine dikkat çekmek istiyoruz

iklim değişikliğine dikkat çekmek istiyoruz


Etkinliklerimiz

2. Salt Beyoğlu: ‘Bu son şansımız mı?’

#ARTCOP21 programı kapsamında, Salt Beyoğlu, geliştireceği ekolojik yaklaşımlar programının çıkış noktası olacak, iklim değişikliğini uçurumundan önceki ‘son şans’ta sanat platformuna taşıyarak herkesi 27 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında düzenleyeceği etkinliklere davet ediyor.

27 Kasım’da başlayan bu etkinlikler dizisinde iklim değişikliği konusunda bireysel ve kurumsal farkındalık yaratan, sürdürülebilirliği, değişimi, tüketimi irdeleyen bir alana dönüşecek Salt Beyoğlu, 8 farklı film gösterimi ile bu değişime katkıda bulunmayı amaçlıyor.

iklim değişiklikleriyle ilgili her zaman mücadele edelim.

3. Salt Beyoğlu’nda STK Fuarı’nı kaçırma!

İklim değişikliğine dikkat çekmek istiyoruz

İklim değişikliğine dikkat çekmek istiyoruz

28 Kasım Cumartesi günü, Salt Beyoğlu ‘bu son şansımız mı’ diye sorarken, değişimin paydaşlarını da bir araya getiriyor.

Avrupa İklim Eylem Ağı (CAN Europe), Greenpeace Akdeniz, Temiz Hava Hakkı Platformu, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), Yeryüzü Derneği, Slow Food Türkiye / Fikir Sahibi Damaklar, WWF-Türkiye, EkoIQ gün içinde devam edecek forumda bir araya gelecek, tartışma platformu oluşturulacak.

İklim değişikliğine yönelik araştırmaların ve çözüm önerilerinin paylaşılacağı, çeşitli atölye çalışmaları ve film gösterimi ile renklenecek bu günü kaçırmayın!

 

0 0 votes
Article Rating

SolarGezi

Solargezi Yöneticisi

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Paylaş
Bağlantıyı kopyala