BlogİherbSağlık

İherb üzerinden ürün getirmek hala uygun mu?

İherb üzerinden ürün getirmek hala uygun mu?


Daha önceki yazı ve içeriklerimizde bahsettiğimiz gibi iherb.com yurtdışından takviye ürün getirme, alışveriş sitesi. Buradaki çoğu ürün hatta bir çok ürün Türkiye’de bulunmuyor. Bulunmuş olsa da yüksek rakamlar söz konusu. Dolasıyla bu konuda İherb üzerinden ürün getirmek hala uygun mu? kısmını paylaşacağız.

(Güncelleme 17.11.2022) Artık hediye ödülleriniz var ise ekstra bir kargo ücreti ödemeye gerek yok. Kargo ücreti hediye puanlarınızdan otomatik olarak düşüyor)

İherb üzerinden ürün getirmek hala uygun mu?

İherb üzerinden ürün getirmek hala uygun mu

Bizce hala uygun. İherb.com ürünler için uçuk rakamlar koymuyor. Genelde sabit fiyat politikası izliyorlar ürün fiyatları sıklıkla değişmiyor hatta iherb üzerinden indirim kazanabileceğiniz (site üzerinden) bir çok kampanyalar mevcut. Dolayısı ile buradaki fiyat politikasını ve değişimlerini dizginleyen önemli sebepler arasında mevcut ülkenin güncel dolar kurları ve o ülkelerin uygulamış olduğu satın alma politikalarıdır. Bu sebeple kargo ve ürün fiyatları ülkelerin dolar fiyatlarına göre de değişim sağlamaktadır.

İherb üzerinden ürün getirmek hala uygun mu?

İherb

Evet gerçekten iherb üzerinden ürün getirmenin uygun olacağının kanısındayım. Çünkü bazı insanlar kaliteyi baz alır. Yani neden sonuç ilişkisiyle ilişkilendirilmiş bir çok ürünün burada satıldığını varsayarsak ”Benim için” işlevselliği ve bana sağlayacağı fayda önemli. Kur farkından dolayı da olsa bu markayı tercih ederim yeter ki işim görülsün diyen bir çok alışveriş kullanıcısı vardır. Dolası ile buradaki ürünlere ulaşmak isteyen bir çok kullanıcı ürünlerin fiyatını baz değil, işlevselliğini önemseyecektir. Tabi bunun içinde Reçete gereklidir.
Örneğin; Arthri Flex bu marka Türkiye’de aranan ve zor bulunan bir markadır.

İherb İndirim Günlerini Takip Edin

Solargezi iherb indirim

Bir kaç hamle ile herb.com üzerinden satın alacağınız ürünleri uygun fiyata getirmek mümkün. Tabi bir üst noktada belirtmiş olduğumuz gibi bu kısımda doktor reçetesi şart konuluyor. Çünkü ürünler gümrük kısmında doktor reçetesine tabi tutuluyor. Yani doktor reçetesini ibraz etmeniz gerekiyor. Bu noktadan sonra kafanız karışmasın gerçekten çok kolay. İherb üzerinden uygun fiyat politikası izlemek istiyorsanız; Birinci aşamasında güncel kampanya ve özel günleri takip edin. Çünkü iherb gerçekten satmış olduğu supplument ve takviye ürünler için ciddi anlamda %22’ye varan indirimler uygulamaktadır. Sepetenize atın ve sadece bekleyin. Zaman zaman siteye girip indirim kodlarını takip edin. İndirim kodlarını manuel olarak girdiğinizde sepetenizdeki ürünlerin fiyatı düşecektir.

Kargo seçenekleri ürünleri supplument ve takviye ürünleri daha uygun fiyata getirmenizi sağlar

Evet bu noktada dikkat edilmesi gerekilen süreçlerden biriside kargo seçenekleri ve ürün adetleridir. İherb.com üzerinden satın alacağınız herhangi bir ürün için farklı veya aynı ürün adetlerinde değişen kargo ücretlerini göreceksiniz. Bu genelde aşağı yönlü olmaktadır. Birden fazla ürün satın aldığınızda size daha uygun gelebilir. Üstelik aynı ürünü satın almakta zorunda değilsiniz farklı ürünleri de satın alabilirsiniz. Bu konu aslında şu noktada inceledik. Buradaki konuda resimli ve detaylı anlatım ile iherb üzerinden uygun fiyatlı kargo seçenekleri ile size supplument ve takviye ürün getirebilmenin yollarını açtık. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta seçenekleri belirlemek.
İlgili konu için; Kargo seçenekleri

İndirim Kodu İle %5 daha uygun fiyat

İherb üzerinden uygun fiyatlı ürün getirmenin bir diğer yolu ise başkalarının paylaşmış olduğu indirim kodlarından yararlanmaktır. İherb referans sistemi sayesinde ürünlerin daha uyguna satın alınabilmesi için hem ürünleri alan hem de satan kısmın koruyan bir sistem geliştirmiş. Örneğin; Gur2236 indirim kodu kısmına yazdığınızda ürünleri %5 veya %10 varan indirimli satın alma fırsatını sunar. En azından hiç bir kampanya yoksa ve iherb üzerinden hızlı bir şekilde ürün satın almak istiyorsanız (Supplument ve Ürün Aciliyetiniz Varsa) bu indirim kodunu kullanarak ürünleri indirimli satın alabilirsiniz.

İherb üzerinden ürün getirmek hala uygun mu?

Ayrıda diğer konular için; İherb üzerinden ne getirilir

Daha fazla bilgi ve içerik için solargezi instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

5 1 vote
Article Rating

SolarGezi

Solargezi Yöneticisi

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Paylaş
Bağlantıyı kopyala