AlışverişBlogİherbReklam

İherb İndirim Kodu 2023 | İherb.com’dan daha ucuz satın alın.

İherb İndirim Kodu 2023


İherb İndirim Kodu 2023

İherb indirim kodu 2021

Şayet sizinde para puanınız var ise ekstra kargo ücreti ödemenize gerek yok. Ürünlerin kargo ücreti, indirim puanınızdan düşüyor.

Bu yazımızda İherb.com Türkiye üzerinden indirimli satın alacağınız ürünler hakkında kısa bir bilgi ve indirim kodunu vereceğiz. İherb.com üzerinde satın alacağınız supplument ve vitaminler üzerinden yapacağınız her alışverişte %5 indirim kazanın.

İherb İndirim Kodu 2021

İherb indirim kodu 2023 ise şöyledir: GUR2236 yaptığınız alışverişlerde bu indirim kodunu girdiğiniz an ürünleri indirimli satın alabileceksiniz. Dilerseniz GUR2236 üstünü tıklayarak direkt olarak indirimli satın almanız sağlanabilir.

İherb.com üzerinden indirimli ürün nasıl satın alınır?

İherb.com üzerinden sepetinize eklediğiniz ürünlerin olduğu menüye gelerek, o kısımda iherb’in opsiyon olarak sunduğu indirim kutunu göreceksiniz. Bu kutucuğa gur2236 yazdığınız zaman ürünleri indirimli olarak satın almaya başlayabilirsiniz.

İherb İndirim Kodu 2023

İherb.com indirim kodu 2023 yıl için sunduğu indirimler günceldir. Sizlere sağlamış olduğumuz kod üzerinden iherb ürünlerini indirimli satın almaya başlayabilirsiniz. İherb ile ilgili ürün getirmeden önce bilmeniz gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallar hakkında daha fazla bilgi ve içerik almak için lütfen aşağıda listelediğimiz linklere tıklayın ve iherb üzerinden nasıl indirimli ürün getirilir? bilgi sahibi olunuz.

İlgili linkler: iherb nedir?

Yurtdışından reçete ile ilaç getirmek

İherb’den ürün getirmek.

İherb indirim kodu

İherb indirim kodu: GUR2236‘dır. 

Bu kodu ürün sepet listesindeki indirim kutusu kutucuğuna yazdığınızda sepet toplamına istinaden ürünleri satın almış olursunuz.

İherb.com

iHerb, 180’den fazla farklı ülkeye gönderim yapmaktadır. iHerb, 16 yılı aşkın bir süredir çevrimiçi doğal takviye işinde başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Ve son zamanlarda tüm dünyadaki en popüler çevrimiçi doğal takviye mağazalarından biri haline geldi.

Örneğin Birleşik Arap Emirlikleri , Tayland , Arjantin , Hong Kong , Meksika , Malezya , İsrail , Norveç , Çin , Rusya , Singapur , Hollanda , Yeni Zelanda , İspanya , Japonya , Birleşik Krallık’ta yaşıyor olun, iHerb.com’dan sipariş vererek yararlanabilirsiniz. Romanya , Avusturya , Macaristan , Almanya , Güney Kore , LetonyaBelçika , İsviçre , Avustralya , Estonya , Brezilya , Filipinler veya ABD ve Kanada’da . iHerb, hayal edebileceğiniz neredeyse her yere gönderilir.

İHerb’in kilit noktaları müşteri hizmetleri, gıda, vitamin, takviye ve süper gıdalardan şampuan, sabun ve güzellik ürünlerine kadar çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerdir.

Sparişler genellikle hemen hemen her seferinde yaklaşık bir hafta içinde gelir. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak daha da az olacak, şu anda Avrupa’ya dayanıyorum ve burada nakliye biraz daha uzun sürüyor. ABD’de yaşıyorsanız, siparişin 1-7 gün arasında herhangi bir yere gelmesini beklerim. Avrupa’da 7-10 gün, bazen nadiren 2 hafta kadar sürebilir. Takviyelerinizi daha ucuza veya muhtemelen ücretsiz olarak almak için bu dikkate değer. İHerb siparişlerinizde iHerb kredilerini (iHerb kupon kodunuzla yeni müşteriler tavsiye ederek kazandığınız) kullanabilir veya çek olarak paraya çevirip parayı banka hesabınızdan çekebilirsiniz.

Kaynak: https://www.lifetwink.com/why-iherb/

3
Yazıyla ilgili geri bildirim bırakabilirsiniz.x

5 5 votes
Article Rating

SolarGezi

Solargezi Yöneticisi

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gürkan Duman
Gürkan Duman
Mayıs 12, 2021 9:20 pm

Çok güzel

Esat Vatansever
Esat Vatansever
Mayıs 12, 2021 9:21 pm

indirim kodu için teşekkürler

trackback
İherb'den Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli? - SolarGezi.com
Kasım 8, 2022 2:26 pm

[…] her ne kadar dolar paritesi artmış olsa da yani döviz dezavantajı olsa da yine de ürünler Türkiye bazında hala ucuz denilebilir. Tabi burada öncelik ürünlerin kalite standartları ve avantajlar. Sonuçta burada da ürünlere […]

trackback
İherb Kargo Ücretlerini Ödüllerinizden Düşüyor - SolarGezi.com
Kasım 17, 2022 1:31 pm

[…] %5 ile %10 ile değişen indirim oranları mevcuttur. Tabi bu oranlar yine özel günlere ve iherb indirim günlerine göre değişkenlik sağlamaktadır. Kullanıcılar referans kodlarını girdiğinde […]

Murat
Murat
Kasım 18, 2022 8:34 pm

İherb indirim kodu çok güzel. Teşekkürler

trackback
iherb.com suplement ürün getirme | Supplument Getirme
Kasım 20, 2022 11:44 am

[…] iherb 2022 indirim kodu için tıkla… […]

6
0
Would love your thoughts, please comment.x