Hakkımızda

Hakkımızda


2018’de yayına geçtik.

Solargezi.com Sosyal blog olmakla birlikte sağlık, makale, güncel bilgi verme alanında da kendini genişleten bir web sitesidir.

Makalelerimizin bir çoğu özgün ve zengin içerikler kullanılmaktadır. Editörlerimiz kendi fikirlerini ve görüşlerini beyan ederek tarafınıza doğru ve gerçek kaynaklı bilgileri ulaştırıyor.

Tüm bunları yaparken gündemin, teknolojinin, sağlık haberlerinin gerisinde kalmayarak. En güncel bilgileri tarafınıza doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Hakkımızda

Solargezi.com

Hiç bir şekilde zararlı olacak yayınları ve kuruluşları desteklememekte, çevreye ve doğaya karşı kötü örnek olacak davranışların minimize edilmesinde etkin rol almaktadır.

Doğayı, hayatı, çevreyi, insanları seviyor, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını arttırmak için teşvikler de bulunuyoruz…

Makale yazarak daha fazla kitlelere ulaşıyoruz.

Solargezi.com ailesi olarak makale yazarak daha fazla kitlelere ulaşım sağlıyor, bilgi ulaştırıyoruz. 2018 yayın hayatından beri yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde yüz binlerce kitleye bilgi akışı sağladık. Google arama motoru sonuçlarında kaliteli makaleler ve blog yayınları sayesinde birinci sırada yerimizi alarak ziyaretçi sayımızı büyük oranda arttırdık.  Bilgi akışını sağlamak ve doğru bilgi aktarma konusunda öncelik verdiğimiz blog yazılarında dikkat ettiğimiz en önemli husus kaynak belirtmek.

Önceliğimiz her zaman doğru kaynaklara, doğru araştırmalarla ulaşım yayın sağlamak ve aktarmak. Aktardığımız bilgiler dahilinde tarafımıza sorulan sorulara mümkün olduğunca sosyal medya hesaplarından cevap vermeye önem gösteriyoruz.

Twitter

Twitter başta olmak üzere düzenli olarak blog paylaşımları yapıyoruz. Makalelerimizin çoğunda çok dil seçeneği kullanıyoruz ve ülkeler arası dilden dile makale aktarmaları yapıyoruz. Her dilden ve her bölgeden makalelerin okunmasını sağlıyoruz ve böylelikle kitlesel başarı elde ediyoruz.  Solargezi.com blog/makale sitesi olarak, insanlara doğru bilgi aktarma konusunda titizlikle davrandığımızı belirtmek isteriz. Arama sorgularına göre kitleleri belirliyor, anahtar kelimelere göre analiz yapıyor ve makale arayışına /araştırmasına giriyoruz. Böylelikle içerik oranlarını zenginleştirerek çok fazla kişiye bireysel olarak hitap ediyoruz. Solargezi.com ailesi kalemimizi araştırmalara göre bilemekten mutluluk duymaktayız.

Sosyal İçerik Akışı Sağlıyoruz

Solargezi.com olarak sosyal içerik akışı sağlıyoruz. Özellikle sağlık alanında yapmış olduğumuz araştırmalarla ürün ve içeriklerini inceliyoruz. Herhangi bir reklam almaksızın sadece kendi bireysel araştırmalara bağlı blog içerikleri giriyoruz. Köşe yazılarında bilgi akışı ve makalelere katkı sağlıyor, içeriklere zenginlik katıyoruz. Sosyal içerik akışını sağlayarak kullanıcıların daha tarafsız içeriklere ulaşması için ekstra çaba ve gayret gösteriyoruz. Sosyal medya içerikleriyle birlikte daha güncel ve kapsamlı kitlelere ulaşmaktayız.

Daha fazla bilgi ve içerik bilgi@solargezi.com adresine yazmanız yeterli olacaktır.

Daha fazla bilgi için blog yazılarımızı takip etmeyi unutmayın.

Paylaş
Bağlantıyı kopyala