E-Bülten

E-Bülten


 [mc4wp_form id=”479″]

Yenilenebilir kaynaklarının bilinçli tüketilmesi adına bir portal içerisinde yayınlar oluşturuyoruz. Bu yayınlar, editörlerimiz sayesinde çeşitli yerlerden toplanıp veri oluşturuluyor. Bu veriler  analiz edilip daha zengin bilgi içeriğine sahip hale getiriliyorlar. 

Peki biz ne yapıyoruz?
E-bülten nedir?

Bizler de bu doğal kaynakların kullanımı ve kullanım alanlarının yaygınlaşmasını sağlayarak haftalık olarak mailinize raporlar atıyoruz. Bunun da yanı sıra güncel makaleleri sunuyoruz. 

Siz bunları gazete keyfinde okuyor, farkındalıklarınızı arttırmış oluyoruz.
Elektronik Haber Hakkında Daha fazla bilgi almak için tıkla.

E-bülten

Basın bültenlerinde diğer bir avantaj, medyada yeni bilgiye ve haber değeri taşıyan malzemeye sürekli ihtiyaç duyulmasıdır. Tüm haber kuruluşları, dergi-gazete editörleri, radyolar, sektörel yayınlar, blog yazarları haberlerini oluşturmada basın bültenlerini kullanır. Tüketicinin açısından basın bülteninizi kullanan yayıncı kişi ve kuruluşlar tarafsız olarak kabul edilir, basın bülteniniz haber olarak seçilmiştir çünkü tarafsız yazarlar bu konuda genel bir istek olduğuna ve faydalı bilgi içerdiğine kanaat etmiştir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tarafsız kişiler tarafından aktarılan şirketinizle ilgili bilgilendirmeler genellikle haberin gücünü artırır ki reklamların böyle bir özelliği yoktur.

E-Bülten

Basın bültenleri satış amacı gütmeden ve reklam dili kullanılmadan, gerçek olaylara dayanarak yazılan kısa metinlerdir. Basın bültenlerinin amacı, bir şirket ya da organizasyona ait haber değeri taşıyan konuları, ilgi çekici içeriklerle, gazetecilere, blog yazarlarına ve tüketicilere ulaştırmaktır. Basın bültenlerinin konusu yeni bir ürün, hizmet, şirket içi değişiklikler, sosyal sorumluluk çalışmaları, yeni bir şube ya da yatırım hakkında olabilir. Bununla birlikte basın bültenleri sadece şu konularda yazılır demek çok doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Yazının başında da belirttiğimiz üzere şirketi ilgilendiren ve haber değeri taşıyan her konuda basın bülteni hazırlanabilir. Örneğin kurumsal logo değişikliği gibi.

 

Şimdi tıkla sayfamızı ziyaret et, kayıt ol.

 

 

SolarGezi

Solargezi Yöneticisi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Aklınıza takılanları instagram / hikayaler bölümünde cevapladık.
Kapat
Privacy Policy